Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Uzaktan eğitim içerik yönetim sistemi uzun zamandır üniversiteler tarafından kullanılan bir öğrenim yöntemidir.

Eğitim ortamına uygun olarak bütün öğretmenler , farklı konularda,   birbirinden bağımsız bir şekilde, sanal ders verebilmektedir.

adaletmeslek.org daha çok genele hitap etmekle birlikte adaletmeslek.org/ders uzaktan eğitim bölümünde size özel tüm konuları ayrıntılarıyla görebilirsiniz.

Moodle denen bu sanal  kurs ortamında  derslere kayıt olmak için  ayrıca  üye olmanız gerekmekte.

İstediğiniz derse ; kendi kendinize kayıt olabilirsiniz.

Tüm konuları  görebilir ,modül özetlerini ekranda görmenin dışında bilgisayarınıza indirip çıktısını alabilirsiniz.

Öğrencilerörneksınav sorularıyla; bilgisiayar ortamında kendinizi istediğiniz  zaman sınav yaparak ,ne kadar doğru yaptığnıızı yanlışlarınızı ve diğer sonuçları anında görebilirsiniz.

Moodle ortamında sınavlara bilgisayarda test sorusu çözerek öğrencilerin hazırlanması için örnek sınav soruları yüklenecek soru havuzu oluşturulacaktır.

Sanal sınıf ortamına girerek bağlı kullanıcılarla yazılı veya görüntülü  sohbet edebilirsiniz.Sanal sınıf ortamına yönetici olmadan bağlanabilirsiniz . Sınıftaki tüm kullanıcılar kayıtlı üyedir.O an kim sınıfta varsa onlarla sohbet edebilirsiniz.

Öğrenciler ve öğretmenler  ve okurlar bütün eğitim -öğrenim dökümanlarını ,videoları ,slaytları ,soru bankalarını istediğiniz gibi inceleyebilir ve istediğiniz zaman çalışabilir.

Öğrenciler İstediğiniz zaman öğretmeninize mesaj atabilir ,derslere eğitim soru ve döküman göndererek katkıda bulunabilrsiniz.

 

Yorumlar CComment' target='_blank'>CComment tarafından desteklenmektedir.